اعضای هیأت مدیره

اعضای هیأت مدیره

بر اساس صورتجلسه هیأت‌مدیره شرکت ایثار اصفهان مورخ 1399/09/23 ترکیب هیأت‌مدیره این شرکت به شرح زیر تعیین گردید:

1-بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان

2-آقای منصور بنایی‌زاده

3-آقای محمدعلی مشتاقیان

تاریخچه

شرکت ایثار اصفهان در شهریورماه سال 1373 توسط بنیاد مستضعفان و جانبازان (سابق) و باهدف تقویت بنیه مالی جانبازان سرافراز میهن اسلامی تحت شماره 10789 در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت‌های صنعتی اصفهان به ثبت رسید.‌

در طی این سال‌ها تلاش‌های زیادی برای ساماندهی به اوضاع شرکت، فعال‌سازی و درآمدزایی آن صورت گرفت تا نهایتاً پس از سال‌ها تلاش و کوشش جمعی از جانبازان و ایثارگران و دلسوزان در سال 1397، این آرزوی دیرینه جامعه ایثارگری جامه عمل پوشید و شرکت با تیم مدیریتی جدید که از دل خود جانبازان و ایثارگران انتخاب شدند پوست‌اندازی خود را آغاز و ریل‌گذاری در مسیر رشد و تعالی را در دستور کار قرارداد.

ازاین‌رو در سال 1398 و در پی سیاست‌ها و تصمیمات جدید اتخاذشده از سوی مجمع عمومی صاحبان سهام، شرکت ایثار اصفهان با خرید 20 درصد از سهام ممتاز شرکت آیت ایثار و لغو امتیاز ممتاز سهام و انتقال این سهام به شرکت ایثار سپاهان، ضمن جلوگیری از انحلال شرکت گام جدیدی در مسیر توسعه برداشت.

مراحل فنی و حقوقی این تحول که توسط کمیته‌ای متشکل از جمعی از جانبازان استان اصفهان انجام گرفت، سبب ورود شرکت ایثار اصفهان به مرحله جدیدی از کار، تولید و ارزش‌آفرینی گردید. این شرکت هم‌اینک در قالب یک بنگاه اقتصادی مولد و مبتنی بر قواعد قانون تجارت و اصول و مناسبات حاکم بر شرکت‌های بخش خصوصی به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

شرکت ایثار اصفهان در حال حاضر مأموریت خود را در قالب مناسبات رایج در شرکت‌های مادر تخصصی توسط یک تیم کارشناس در شرکت اصلی و سه شرکت تابعه و همچنین سرمایه‌گذاری در سهام سایر شرکت‌ها به‌پیش می‌برد.

عناوین و حوزه فعالیت شرکت‌های تابعه :

1-شرکت ایثار سپاهان

     حوزه فعالیت: ساختمان، معماری و انبوه‌سازی مسکن

2-شرکت کشت و دام ایثار بهاران

     حوزه فعالیت: تولید و فرآوری محصولات کشاورزی و دام پروری

3-کارخانه مواد غذایی خمیرمایه کلار چهارمحال و بختیاری

     حوزه فعالیت: تهیه خمیرمایه، نان و شیرینی، استفاده از پسماند و تولید الکل اتیلیک

4-مشارکت در سهام کارخانه شیر پگاه اصفهان

     حوزه فعالیت: تولید و عرضه محصولات لبنی

بیانیه چشم انداز

شرکت ایثار اصفهان در افق 1405 به‌عنوان یکی از شرکت‌های عضو سازمان بورس اوراق بهادار با استفاده از آخرین دستاوردهای علمی و فناورانه در حوزه ساختمان و کشاورزی، ساخت و عرضه مسکن مفید و ارزان‌قیمت، صادرات خدمات فنی- مهندسی در حوزه معماری ایرانی- اسلامی به سایر کشورها، تولید انواع محصولات و فرآورده‌های کشاورزی و دامی و عرضه آن‌ها به بازارهای مصرف در کشورهای عربی و آسیایی و همچنین سرمایه‌گذاری در حلقه‌های مفقوده صنعت و تولید، جایگاه یکی از پنج شرکت اثرگذار استان اصفهان در ارتقا اقتصاد خانواده‌ها با محوریت جانبازان سرافراز میهن اسلامی را به خود اختصاص می‌دهد.

هدف میان مدت شرکت ایثار اصفهان در اجرای این چشم انداز، کسب قابل توجهی از سهم بازار در بخش ساختمان و مسکن، کشاورزی و دام‌پروری و تولید مواد غذایی و سایر حوزه‌های فعالیت شرکت می‌باشد.

بیانیه مأموریت

شرکت ایثار اصفهان به‌ عنوان یک تشکل اقتصادی جوشیده از میان نیروهای متخصص و کارشناس، وفادار به آرمان‌ها و ارزش‌های ناب و اصیل انقلاب و دوران دفاع مقدس، حوزه‌های فعالیت خود را به چهار بخش اصلی شامل موارد زیر تقسیم نموده است:

1- ساختمان و انبوه‌سازی مسکن

2- کشاورزی، دام پروری، تولید و عرضه فرآورده‌های کشاورزی و دامی

3- سرمایه‌گذاری در سهام شرکت‌های عضو بورس اوراق بهادار و شرکت‌های فرابورس

بازرگانی داخلی و خارجی با هدف توسعه برند و گسترش حوزه فعالیت

بهره‌گیری از استعدادها و ظرفیت‌های مدیران متعهد و برخوردار از دانش، تجربه و انگیزه بالا به‌عنوان اصلی‌ترین مزیت رقابتی،شرکت ایثار اصفهان را در زمره یکی از سرآمدان بنگاه‌های اقتصادی فعال در پهنه استان اصفهان قرار داده ‌است.

ایثار اصفهان، ارزش‌آفرینی در بستر ارزش‌ها و اندیشه‌های ناب و اصیل ایرانی- اسلامی.

ما تمام تلاش‌ و همت خود را بکار خواهیم بست تا با تکیه ‌بر اصول و آموزه‌های «اقتصاد مقاومتی» و فراهم‌سازی امکان مشارکت جامعه ایثارگری در عرصه‌های اقتصادی و ارزش‌آفرینی و با تأمین و عرضه مفیدترین ارزش‌ها در زمینه‌ی تولید و خدمات در یک بستر سالم، پویا و رقابتی، پیشرفت و آبادانی برای میهن ایران اسلامی به ارمغان آوریم و هدف ما در دور نوین مدیریت جهادی شرکت جز تحقق این آرمان والا نخواهد بود.